fbpx

Fundacja MOŻESZ, Żywa Biblioteka Szczecin oraz ProMedia pragną zaprosić na pierwsze takie wydarzenie w Szczecinie. Spędźcie z nami dzień pełen inspiracji i wzruszeń! ❤️

✨📖 Żywa Biblioteka to międzynarodowy ruch promujący dialog społeczny. Podczas naszego wydarzenia każdy uczestnik będzie mógł wypożyczyć… człowieka i usłyszeć jego niezwykłą historię. Będzie o stereotypach, wykluczeniu i różnorodności. Wśród Żywych Książek spotkacie między innymi: ⤵️
ateistkę, osobę nieheteronormatywną, Ukrainkę – projektantkę graficzną z Kijowa, głuchoniewidomego młodego artystę, mamę dorosłego chłopaka z niepełnosprawnością, Amazonkę, trenerkę judo z Odessy i… sami zobaczycie!

✅ Wierzymy, że to doświadczenie dostarczy Wam zupełnie nowego, świeżego spojrzenia na świat oraz możliwość poszerzenia swoich perspektyw.

Zapraszamy:
🗓️ 23 kwietnia 2022
⏰ będziemy dla Was dostępni w godzinach od 11:00 do 17:00
📍 Filia nr 54 i salon literacki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, al. Wojska Polskiego 2 70-471 Szczecin
Wydarzenie jest całkowicie darmowe i nie wymaga rejestracji, ani rezerwacji miejsca.
👉 Żywa Biblioteka odbywa się w ramach projektu “Lokalnie dla różnorodności” realizowanego przez Stowarzyszenie Diversja przy wsparciu Credit Agricole Bank Polska z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.