fbpx
Scroll Top
FOTOGRAFIA
DLA BIZNESU
I NIE TYLKO

Zapraszamy na profesjonalne sesje fotograficzne dla potrzeb biznesowych, ale również na sesje beauty, rodzinne, dziecięce oraz na inne okazje. Fotografujemy w studio i w plenerze!

Profesjonalne zdjęcia bez zadyszki.
DOŚWIADCZENI PROFESJONALIŚCI

Posiadamy w zespole dwoje utalentowanych fotografów, którzy szlifowali swoje umiejętności współpracując z wieloma klientami o różnorodnym charakterze. Nie straszne nam wyzwania!

NASZ ZESPÓŁ

Na pokładzie z nami: Przemysław Budziak (Magiczny.Szczecin) oraz Paulina Olichwer (Fabryka Portretów). Poznaj nas i przetestuj, jak łatwo się z nami współpracuje.

Jak możemy Tobie pomóc?

Fotografia na potrzeby Twojej firmy: portrety biznesowe, zdjęcia Twojego biura/lokalu, gastronomiczne, motoryzacja, produkcja i inne.

Sesje dla klientów indywidualnych: beauty, rodzinne, dziecięce – w studio lub w plenerze!

Wsparcie w przygotowaniu do sesji: profesjonalny wizaż i stylizowanie do zdjęć.

Fotografia biznesowa
Dla klientów, którzy chcą wykorzystać moc fotografii w prowadzeniu marketingu swojej firmy. Wykonamy biznesowe sesje zdjęciowe pracowników, zdjęcia lokalu lub biura, fotografię produktową i wiele więcej
Fotografia dla klienta indywidualnego
Fotografia grupowa (np. rodzinna, dziecięca) i indywidualna (np beauty albo na potrzeby zdjęcia do CV)
Zdjęcia Szczecina jako obrazy lub na fototapetę
Możesz zamówić u nas wykonanie fotografii (lub wybrać z szerokiej biblioteki zdjęć) na potrzeby dekoracji Twojego domu lub biura.
Szkolenie fotograficzne
Prowadzimy szkolenia z zakresu fotografii - zapraszamy amatorów oraz wprawionych fotografów, a także osoby, tworzące content na potrzeby mediów społecznościowych.

Zakres szkolenia dopasowujemy do potrzeb klienta indywidualnego lub zapraszamy na szkolenia grupowe.

- fotografia miasta i krajobrazu
- fotografia portretowa w świetle sztucznym i naturalnym
- retusz i color grading zdjęć
Szkolenie z makijażu
Organizujemy indywidualne i grupowe szkolenia z makijażu. Zapraszamy także osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z makijażem profesjonalnym i chcą malować inne osoby.

Makijaż i pielęgnacja bez tajemnic - to 3 dniowe, 9 godzinne szkolenie podczas których omawiamy kwestie pielęgnacji i wiele technik makijażu.
KONTAKT

Skontaktuj się z nami w sprawie usług fotograficznych i nie tylko. Wspieramy Twój biznes w Internecie: poprowadzimy dla Ciebie media społecznościowe, wykonamy sesje lub zaprojektujemy elementy identyfikacji wizualnej Twojej marki. Na kontakt czeka Paulina Olichwer – dyr. ds. marketingu.

Telefon: +48 608 766 477

E-mail: paulina@fundacjamozesz.org

Posiadasz dla nas ciekawą propozycję lub chcesz wejść z nami we współpracę? Zapraszamy do kontaktu z prezeską Fundacji MOŻESZ – Joanną Sawicką-Budziak.

Telefon: +48 602 434 635

E-mail: joanna@fundacjamozesz.org